اخبارشما

نشتی گاز در زیرزمین هتلی در مشهد منجر به مسمومیت 17 نفر از مسافران شد

به گزارش شمانیوز، معاون عملیات آتش نشانی مشهد درباره حادثه نشتی گاز در هتل اطراف حرم رضوی گفت: ۱۴ نفر از مسمومین اکسیژن تراپی و سه نفر دیگر به علت وخامت حال عمومی به نیروهای اورژانس تحویل داده شدند.

هدی رضایی روز چهارشنبه افزود: این حادثه بامداد امروز در هتل آپارتمانی در خیابان امام رضا (ع) رخ داد و آتش نشانان از سه ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد: تعدادی از مسافران در این مجموعه به دلیل نشست گاز مونوکسیدکربن از قسمت زیر زمین هتل دچار علایم تهوع، سرگیجه و مسمومیت شده بودند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد افزود: در بررسی‌های اولیه نشت گاز از قسمت موتورخانه این مجموعه تشخیص داده شده و بررسی برای علت دقیق این حادثه ادامه دارد.

همچمنین طبق اعلام رییس ایستگاه های ۴۶،۳۲،۲۴ آتش نشانی مشهد، با حضور نجاتگران آتش‌نشانی در محل و بررسی میدانی مشخص شد تعدادی از مسافران که به‌صورت غیر اصولی اسکان داده شده بودند، به علت استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار مسمومیت شدند و آتش‌نشانان بلافاصله با توجه به اهمیت سلامت مسافران اقدام به تخلیه فوری ساکنین هتل آپارتمان کردند.

سید مرتضی داوودی مقدم افزود: با توجه به اینکه آتش‌نشانی اقامت در این هتل آپارتمان را به علت ناایمن بودن خطرناک دانست با حضور عوامل انتظامی و قضایی، از پذیرش مسافر در این مجموعه به صورت موقت جلوگیری شد.

وی گفت: محل حادثه ایمن سازی و به عوامل شرکت گاز و نیروهای انتظامی مستقر تحویل داده شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    روی خط رسانه