اخبارشما

آلودگی هوا و برودت هوا مدارس برخی استان ها را غیرحضوری کرد.

به گزارش شمانیوز، سرما و وارونگی دما مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی استان قم را در 24 دی مجازی کرد.

مدارس ۸ شهر اردبیل مجازی شد. آموزش و پرورش استان اردبیل در این رابطه توضیح داد: با بارش سنگین برف در شهر‌های اردبیل، نیر، نمین، هیر، سرعین، مشگین‌شهر، ارشق و گرمی فعالیت‌های آموزشی تمامی دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح و عصر این مناطق به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

همچنین به علت برودت هوا و وزش باد شدید،آموزش مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در سراسر استان در روز یکشنبه ۲۴ دی‌ماه در نوبت صبح به صورت مجازی می‌باشد. مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز یکشنبه تعطیل می باشد.

پیش بینی هوا در روز‌های آینده

روز‌های شنبه و یکشنبه سامانه بارشی در نواحی شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های البرز غربی و ارتفاعات زاگرس مرکزی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. دوشنبه در نواحی ذکر شده و بخش‌هایی از جنوب غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود. روز سه شنبه در اغلب مناطق کشور جوی پایدار حاکم است.

امروز در مناطق مرکزی، شمال غرب، دامنه‌ةای جنوبی البرز، شمال شرق و بخش‌هایی از جنوب شرق، شنبه در شمال غرب، غرب، شمال شرق، دامنه‌ی جنوبی البرز و یکشنبه در شمال غرب، غرب و بخش‌هایی از مرکز کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. شنبه و یکشنبه دریای خزر مواج است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    روی خط رسانه