اخبارشما

اسیدپاش نوجوانی که در مهرشهر به قصد انتقام این عمل جنون آمیز را انجام داده دستگیر شد.

به گزارش شمانیوز، نوجوانی در پی مخالفت پدر دختری که با ارتباط آنها مخالف بوده است در مهرشهر اقدام به اسیدپاشی کرد.

محمد نادربیگی، جانشین فرمانده انتظامی استان البرز، بعدازظهر امروز در جمع اصحاب رسانه که در این مجموعه صورت گرفت، گفت: ۲۸ آذر ماه سال جاری خبر وقوع یک فقره اسید پاشی در منطقه حسین آباد مهرشهر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل کلانتری ۲۲ مهرشهر برای بررسی موضوع و محل حادثه اعزام شدند.

 

وی با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات مقدماتی پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و برای انجام اقدامات تخصصی به پلیس آگاهی استان ارسال شد، افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند که متهم این اسیدپاشی یک نوجوان بوده که به دلیل مخالفت این شخص با ارتباط وی با دخترش اقدام به این عمل جنون آمیز کرده است.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: بلافاصله اقدامات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه نامبرده انجام و متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

 

نادربیگی با اشاره به اعتراف متهم به ارتکاب اسید پاشی، گفت: با تشکیل پرونده نامبرده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

 

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: نظارت خانواده‌ها بر اعمال و رفتار نوجوانان و جوانان در دوران بلوغ و کنترل هیجانات آنها در این ایام می‌تواند از یک عمر پشیمانی پیشگیری کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    روی خط رسانه