اخبارشما

سارا رسول زاده بازیگر سریال عاشقانه و خون‌سرد در گفتگویی خودمانی، درباره ازدواج و همسر آینده اش حرفهای جالبی زد.

سارا رسول زاده بازیگر سینما و تلویزیون که با اجرای برنامه ای برای شبکه دو سیما وارد دنیای هنر شد و در سریال نجلا بسیار خوش درخشید، سارا رسول زاده در برنامه دورهمی و گفتگویش با مهران مدیری دلیل ازدواج نکردنش را توضیح داد سارا رسول زاده از معیار و ملاک های مهم خود برای ازدواج پرده برداشت.

سارا رسول زاده بازیگر نقش هدیه در عاشقانه منوچهر هادی سؤال مهران مدیری درباره علت ازدواج نکردنش را اینگونه خواهید خواند توضیح داد و گفت:

سارا رسول زاده

سارا رسول زاده:

زوده، یه چیزی بهتون بگم واقعا از ته دلم میگم، من همش احساس می کنم خیلی کوچولوام.

 

مهران مدیری:

آدم ممکن تا 63 سالگی حس کنه کوچولوئه

سارا رسول زاده:

هر وقت بزرگ بشم ازدواج می کنم.

مهران مدیری:

ملاک هات چیه؟

سارا رسول زاده:

 

خیلی برام مهمه که شنونده خوبی باشه، به نظرم آدم ها تا ابد باید برای هم دیگه دوست بمونن، یعنی دو تا آدمی که ازدواج می کنن به نظرم زمانی باید با هم ازدواج کنن که قابلیت این رو داشته باشن که تا ابد دوست صمیمی هم باقی بمونن.

یعنی وقتی این اتفاق بیافته، چه وقتی با هم دعوا می کنن، چه وقتی با هم مشاجره می کنن، چه وقتی که با هم همفکر نیستن، اون رابطه باقی می مونه و اتفاقا به نظر من وقتی که اون عشق از بین میره و جذابیت تو رابطه از بین میره، تازه رابطه معنا پیدا می کنه.

سارا رسول زاده

به خاطر اینکه قطعا تا یه زمانی هر آدمی با هر خصوصیاتی توی زندگی هر کسی که وارد شه تا یه تایم کوتاهی جذابیت های خودش رو خواهد داشت و به نظرم هنر زندگی کردن از زمانی شروع میشه که جذابیت ها از بین میره، یعنی شما خیلی از خصوصیت های هم دیگه رو می دونید ولی بازهم دوست دارید در کنار هم زندگی کنید و یه چیزهایی می مونه برای کشف و شهود، من اگه همچین اتفاقی بیافته ازدواج می کنم.

مهران مدیری:

این تعریفی که گفتی خیلی بزرگسال بود اتفاقا چرا میگی کوچولوئم؟

قدش مهمه؟

سارا رسول زاده:

با خنده؛ بله تا یه حدی

 

سارا رسول زاده متولد 18 شهریور 1368 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس کارگردانی می باشد که با تئاتر شروع کرد و با شبکه خانگی به شهرت رسید.

 

خانواده پرجمعیت

 

خانم رسول زاده در یک خانواده 6 نفره بدنیا آمده و دو خواهر و یک برادر بزرگتر دارد با تشویق پدر وارد رشته هندبال شد و مدتی در تیم زنان نفت بازی می کرد اما مادر مخالفت بود و دوست داشت او همانند برادر و خواهرانش الویت اش تحصیل باشد.

 

شروع با تئاتر

 

بصورت جدی فعالیت خود را قبل از دانشگاه با تئاتر عروسکی شروع کرد.در دوران دانش آموزی و اوایل دانشجویی در زمینه تئاتر فعال تر شد تا اینکه سال 1389 وقتی 21 ساله بود در برای ورک شاپ دکتر علی رفیعی از بین 40 نفر انتخاب شد.

او سپس سال با 14 نفر دیگر در نمایش یرما به کارگردانی آقای رفیعی اولین بار روی صحنه رفت و به مدت دو سال کنار این کارگردان کار کرد.

سارا رسول زاده

وقتی مجری شد

 

ورودم به عرصه اجرا اتفاقی بود ، یک روز کسی که هرگز نفهمیدم چطور و از کجا من را میشناخت تماس گرفت و ازم برای تست مجری گری دعوت کرد.

 

تست دادم و قبول شدم به این ترتیب اولین بار در سال 1388 وقتی 20 ساله بودم با برنامه ترمه طلا برای گروه کودک به کارگردانی محمدرضا حیدری مجری گری را شروع کردم.

بازیگری جلوی دوربین

 

بعد از اولین تجربه اجرا در سال 1393 زمانی که 25 ساله بود با سریال پرده نشین در نقش هاجر همسر یک طلبه بنام برتعلی با بازی محسن کیایی جلوی دوربین رفت.

شهرت اش از اسفند 1395 با سریال عاشقانه ها در شبکه خانگی به کارگردانی منوچهر هادی کنار بازیگرانی چون هومن سیدی ، محمدرضا گلزار و مهناز افشار شروع شد

 

تجربه کار با چهره ها

 

در عاشقانه ها بازی کنار رضا گلزار و مهناز افشار نه تنها سخت نبود بلکه لذت بخش بود ، تمام بازیگران عاشقانه ها دوست داشتنی بودند و تجربه خوبی برایم شد

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    روی خط رسانه