اخبارشما

بهناز جعفری عکسی از تولد متفاوت خود در ۴۸ سالگی منتشر کرد.

بهناز جعفری تولد ۴۸ سالگی خود را در لوکیشنی عجیب جشن گرفت. بهناز جعفری فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد می باشد که از تئاتر شروع کرد و با سینما جلوی دوربین رفت و حالا با بیماری MS می جنگد. بهناز جعفری

 با انتشار عکس های تولدش نوشت: شب با شکوهی شد خلوت و خلاف روز مرگی هاغیبت هیچ کس هولناک تر از غیبت خودم نبودکه بالای پرتگاه جا گذاشتمش!

بهناز جعفری

پدرم حسابدار بازار بود و انسانی بسیار منعطف و لوتی ، اما مادرم پرستار بود و در فضای بیمارستان کار می کرد که بعدا این زندگی به طلاق ختم شد.

دوره های بازیگری

کلاس های بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات کودک و نوجوانان زیر نظر رویا تیموریان ، منصوره سپاه منصور و گلاب آدینه در دوران دبیرستان گذرانده است.

او سپس از سال 72 وقتی 19 ساله بود با تئاتر سلطان مار به کارگردانی گلاب آدینه فعالیت هنری اش را بصورت جدی از تئاتر آغاز شد.

ورود حرفه ای به بازیگری

اولین کار من روسری آبی بود. سال 1373 توسط رخشان بنی اعتماد از تئاتر برای بازی در فیلم روسری آبی انتخاب شدم.

سال ها آقای انتظامی را که می دیدیم می گفتم سلام من افتخار بابا هستم ، چون در فیلم ، اسم من افتخار بود.

ورود به تلویزیون

بهناز جعفری

در سال 1375 با مجموعه غبار نور به قاب تلویزیون راه پیدا کردم و یکسال بعد نیز بعنوان بازیگر وارد نمایش های رادیویی شدم.

در سال 1380 وقتی 27 ساله بود برای بازی کوتاهش در فیلم «خانه ای روی آب» ، ساخته بهمن فرمان آرا از بیستمین جشنواره فیلم فجر ، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن را گرفت.

بعد از این جایزه بود که بیشتر در معرض توجه قرار گرفت.

بیماری بهناز جعفری

سالنی که در آن تئاتر "مردی برای تمام فصول" آقای فرمان آرا را کار می کردیم ، پله های زیادی داشت. شب ها فکر می کردم پاهایم در قیر فرو رفته و نمی توانستم آن ها را کنترل کنم. بعد از چند جلسه فیزیوتراپی هم وضعیت تغییری نکرد تا اینکه ام ار ای دادم و دکتر تشخیص داد که به بیماری ام اس مبتلا هستم. با این حال نا امید نشدم .

من هیچ گاردی در برابر ام اس نگرفتم ، واکنش عجیب و غریبی نداشتم که بگویم ای داد ، ای هوار ، آن را پذیرفتم و برای درمان اقدام کردم.البته مدتی شایعه شدن بود سرطان دارم که همان ام اس بود.


 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    روی خط رسانه