اخبارشما

پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به بحث و درگیری لفظی علی کریمی، فوتبالیست مشهور با یک سخنران در فضای مجازی واکنش نشان داد.

چند روز پیش ویدیویی از یک روحانی در فضای مجازی منتشر شده بود که در سخنرانی‌هایش به علی کریمی حمله کرده بود. او حتی در صحبت هایش توهین هایی به اسطوره فوتبال ایران کرده و جادوگر فوتبال آسیا را با الفاظی زشت و ناپسند خطاب کرد.  همین موضوع باعث شد تا علی کریمی واکنش نشان دهد و حتی دیگر فوتبالیست ها و افراد علاقه مند به این بازیکن واکنش هایی نشان دهند.

 

پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

* حاج آقای معاونیان بسیار متاسف شدم که سلطان فوتبال ایران و جهان را... خطاب کردید! کجای حرف آقای علی کریمی توهین بوده یا خدای ناکرده بی حرمتی؟  که این مرد پر افتخار را...خطاب کنید؟

* آیا در شرایطی که خیلی از مردم ماه‌ها لب به برنج نزده‌اند، حتی پول نان خالی و گوشت و... را هم ندارند اگر پول این نذری‌ها هزینه این مستمندان بشود، امام حسین ناراحت می‌شود؟ بعید میدانم!

* آقای معاونیان، آقای کریمی در فوتبال لقب جادوگر دارد به این معنی که بارها و بارها  دل مردم را شاد کرده و افتخار فوتبال ایران و جهان بوده، هیچ جای دنیا بی‌جهت به علی کریمی و امثال ایشان پول‌های میلیاردی نمی‌دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    روی خط رسانه