اخبارشما

فرشته حسینی که فیلم «دسته دختران» را در چهلمین جشنواره فجر دارد، در یک برنامه گفت‌وگو محور اینترنتی، مقابل فریدون جیرانی نشست و به پرسش‌های او پاسخ داد.

به گزارش شمانیوز: فرشته حسینی بازیگر زن افغانستانی زاده ایران است. فرشته حسینی به تازگی با نوید محمدزاده بازیگر معروف کشورمان ازدواج کرده است. فرشته حسینی در  فیلم های بسیاری بازی کرده است. از فیلم های فرشته حسینی می توان به یلدا، سونامی، رفتن و... اشاره کرد. فرشته حسینی همچنین با فیلم دسته دختران ساخته منیر قیدی در جشنواره امسال فجر حضور دارد.

فرشته حسینی درباره سختی درآوردن سکانسِ عاشقانه فیلم «دسته دختران»، توضیح داد چگونه عشق او به نوید محمدزاده، الهام‌بخش او در این صحنه بوده است.

فرشته حسینی که فیلم «دسته دختران» را در چهلمین جشنواره فجر دارد، در یک برنامه گفت‌وگو محور اینترنتی، مقابل فریدون جیرانی نشست و به پرسش‌های او پاسخ داد.

او در بخشی از این گفت‌وگو، درباره سختی بازی در یک سکانس عاشقانه و الهام گرفتن از همسرش (نوید محمدزاده) گفت: «برای بخش عاشقانه فیلم که مربوط به من و شخصیت حسین بود، خانم قیدی (کارگردان فیلم) به من از رابطه خودشان با همسرشان می‌گفتند تا به من کمک کنند، چون در یکی از سکانس‌ها که من باید کلاه را روی سر شخصیت حسین می‌گذاشتم و او بند کفش من را می‌بست، هر چه تلاش می‌کردم، نگاه‌هایم عاشقانه نمی‌شد، کاملا قفل شده بودم. خانم قیدی به من گفتند در مقابل خودت نوید (نوید محمدزاده) را تصور کن؛ آن زمان من و نوید عقد بودیم، زمانی که نوید را تصور کردم، سکانس عالی از آب در آمد و کار درست شد.»

فریدون جیرانی در ادامه حرف فرشته حسینی گفت: «این سکانس، شاه سکانس فیلم است.»

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی