اخبارشما

یحیی گل محمدی که این روزها با مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و اعتصاب بازیکنان درگیر است، گرفتار دردسر جدیدی شده است.

به گزارش شمانیوز: تیم فوتبال پرسپولیس این روزها با مشکل مالی دست و پنجه نرم میکند. بسیاری از بازیکنان پرسپولیس نسبت به عدم مطالبات خود شاکی هستند. مشکلات مالی پرسپولیس به حدی است که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیسی ها را بر آن داشت که در واکنش به عدم مطالبات خود و بازیکنانش اعتراض کند و حتی استعفا دهد. 

بازیکنان و مربیان پرسپولیس که از ابتدای فصل چندان انتقادی به مسائل مالی خود نداشتند و در روزها پایانی فعالیت مجید صدری در قامت سرپرست باشگاه از او حمایت می‌کردند با روی کار آمدن درویش نشان دادند قرار نیست با همه مماشات کنند.

رضا درویش پس از نشستن روی صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نه تنها با بدهی‌های گذشته این تیم در مقابل طلبکارانی همچون کریستین اوساگونا و آنتونی استوکس روبرو شد بلکه انتظار اعضای فصل جاری تیم در پرداخت مطالبات هم بیشتر شد.

پیکان تند و تیز انتقادات سرخپوشان به اعتصاب تمرینات این تیم و بلافاصله استعفای یحیی گل محمدی قرار گرفت تا درویش در نخستین هفته‌های کاری خود با چالش بسیار جدی روبرو شود.

بازیکنان پرسپولیس که تاکنون بین ۲۵ الی ۲۸ درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند انتظار مبلغی بسیار بیشتر دارند تا در نقل و انتقالات زمستانی پول قابل توجهی را دریافت کنند اما همچنان خبری از این واریزی به حساب‌هایشان نیست.

شاگردان یحیی گل محمدی که از زمان روی کار آمدن درویش حدود ۸ الی ۱۰ درصد پول گرفته‌اند همچنان بدون حضور سرمربی تمرین می‌کنند اما منتظر هستند تا درویش بتواند وعده خود به یحیی را بابت پرداخت مطالبات برآورده کند.

 دو بازیکن باشگاه پرسپولیس پیشنهاداتی از تیم‌های حاشیه خلیج فارس دارند و ممکن است با اوج گرفتن مشکلات مالی پرسپولیس، این تیم را ترک کنند.

در این بین یک ستاره تأثیرگذار پرسپولیس با توجه به دریافت پیشنهادات قابل توجه از لیگ‌های حاشیه خلیج فارس و عدم دریافت مطالبات خود از سرخپوشان دنبال راهکار برای فسخ یکطرفه قرارداد است.

پایان اردوی تیم ملی فوتبال ایران و بازگشت یحیی گل محمدی به تمرینات این تیم می‌تواند ابهامات در خصوص ادامه حضور این بازیکن تأثیرگذار پرسپولیس را نیز به پایان برساند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    روی خط رسانه