اخبارشما

حاشیه های سحر قریشی این روزها زیاد شده و خانم بازیگر به سیم آخر زده که درادامه ویدئویی از او در خیابان با وضعی ناجور درحال سیگار کشیدن را می بینید.

به گزارش شمانیوز:  سحر قریشی از بازیگران زن کشورمان است. سحر قریشی اولین بار در سریال دلنوازان ایفای نقش کرد. بازی سحر قریشی در فیلم دلنوازان او را به شهرت رساند. سحر قریشی در فیلم های بسیاری بازی کرده است که از فیلم های سحر قریشی می توان به آبنبات چوبی، لج و لجبازی، همه چی آرومه و... اشاره کرد.

 سحر قریشی در نقش‌های متفاوتی بازی کرده است. سحر قریشی در میان منتقدان متعددش در سینما، حامیانی هم دارد.  در فیلم "به یک کارگر ساده نیازمندیم" سحر قریشی نقش آفرینی کرد. در این فیلم سحر قریشی در نقش همسر موقت آتیلا پسیانی ظاهر شد. درادامه  سحر قریشی را با وضعی اسفناک در  کنار خیابان را مشاهده می کنید.

سحر قریشی نیز چندی پیش استوری را در اینستاگرام خود گذاشت که چهره ای متفاوت تر از همیشه دارد و مخاطبان نیز عقید داشتند چهره او دستخوش تزریق شده است.

ادعای سحر قریشی بر چهره طبیعی داشتن! 

در بسیاری از پیج ها و کامنت ها اشاره می شود که سحر قریشی آرایش زیاد می کند و چهره او عملی است و او را نشانه یک بازیگر مصنوعی در سینمای ایران می دانند ولی خود سحر قریشی چنین نظری را ندارد و دقیقا برعکس این حرف را می زند. شاید برای شما جالب باشد بدانید که سحر قریشی بر نچرال بودن قیافه اش خیلی تاکید دارد و می گوید اگر آرایش نکند چهره او زیاد تغییر نمی کند و به صورت فابریک کارخانه صورت زیبایی دارد. طبق ادعاهای سحر قریشی که خودش را بدون عمل و نچرال می داند می توانیم بگوییم که با نچرال ترین بازیگر زن جنجالی طرف هستیم : برخی او را زیباترین بازیگر ایران می دانند ! برخی هم پر حاشیه ترین !

سحر قریشی

سحر قریشی یکی از بازیگرانی است که به واسطه چهره زیبایی که دارد به راحتی توانست طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند. این بازیگر مطرح در سالهای اخیر در فضای مجازی حواشی زیادی را به راه انداخته است. او در بسیاری از مواد عکسهایی با استایل های متفاوت از خود در فضای مجازی منتشر می کند و طرفدارانش را از حال خود بی خبر نمی گذارد. خانم قریشی در یکی از مصاحبه هایش از اینکه مردم به تیپ و ظاهر و حجاب او گیر می دهند ابراز نگرانی و ناراحتی کردند. سحر قریشی می گوید که برخی از مردم از دین اسلام فقط گیر دادن به حجاب را یاد گرفته اند چرا باقی گناه ها را (مثل دروغ و ...) حساسیت نشان نمی دهید.

سحر قریشی

شایعه افغانی بودن سحر قریشی

از بزرگترین صفاتی که به سحر قریشی نسبت می دهند افغانی بودن اوست. این صحبت را اولین بار شهره قمر بازیگر زن جنجالی که به همه حمله می کند در فضای مجازی منتشر کرد و ادعا کرد که سحر قریشی افغانی است.  قمر در اینستاگرام خود نوشت: دوری کردن از اصالت افغانی بودن، پروفایل سیاه و مردن خواهر برادری که وجود خارجی ندارد فقط برای جذب فالوور است. سحر قریشی افغانستانی است. اگرچه اکنون در اوج محبوبیت زندگی حرفه ای، مورد هجوم حواشی و شایعات قرار گرفته اسـت، ولی او با قدرت و تلاش به کار خود ادامه می دهد ودر مقابل حواشی می ایستد و بـه آنها پاسخ می دهد. نکته جالب در بیوگرافی سحر قریشی این اسـت کـه او اهل فوتبال اسـت و طرفدار پر و پا قرص تیم استقلال اسـت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی