اخبارشما

مسئولان مرتبط با بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و یوم‌الله 22 بهمن اعلام کرده‌اند امسال راه‌پیمائی سالروز پیروزی انقلاب با حضور مردم برگزار خواهد شد.

به گزارش شمانیوز: ویروس کرونا حدود دو سال است که تقریبا جهان را درگیر خود کرده است. بسیاری از کشورها برای پرهیز از ابتلای مردم به کرونا محدودیت هایی را در نظر گرفته اند و از مردم خواسته اند که برای کاهش تعداد مبتلایان به کرونا پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. 

کرونا که نزدیک دو سال است کشور ما و بسیاری از کشورهای دیگر را در سراسر جهان تهدید می‌کند، ازجمله عوامل خطرناکی است که بلای جان مردم شده و به صورت استثنائی وظایف ویژه‌ای بر عهده دولتمردان برای حفاظت از جان مردم قرار داده است.

درست در همین شرایط، مسئولان مرتبط با بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و یوم‌الله 22 بهمن اعلام کرده‌اند امسال راه‌پیمائی سالروز پیروزی انقلاب با حضور مردم برگزار خواهد شد. اکنون فقط 10 روز تا 22 بهمن فاصله داریم و گسترش سریع ویروس نوع اُمیکرون در کشور ما خبر از همه‌گیر شدن مجدد کرونا می‌دهد و وظیفه حفاظت از جان مردم بیش از هر زمان دیگری بر دوش حکمرانان سنگینی می‌کند.

بزرگداشت 22 بهمن قطعاً مهم است ولی در شرایط خطرناک کرونائی می‌توان آن را به شیوه‌ای دیگر غیر از راه‌پیمائی و تجمع برگزار کرد. کرونا رفتنی است ولی 22 بهمن ماندنی است و در سال‌های آینده باز هم فرصت برای راه‌پیمائی و تجمع خواهیم داشت.

اکنون حفاظت از جان مردم در اولویت قرار دارد. مردم باید باشند تا بتوانند از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی حفاظت کنند و در فرصت‌های مناسب، یوم‌الله 22 بهمن را نیز با راه‌پیمائی و تجمع‌ گرامی بدارند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی