اخبارشما

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در اظهارنظری عجیب و در مخالفت با حضور زنان در استادیوم گفت: زن‌ها از پُشت تلویزیون هم می‌توانند فوتبال را ببینند!

به گزارش شمانیوز: ورزش فوتبال یکی از محبوب ترین ورزش ها در اکثر کشورهای جهان محسوب می شود. علاوه بر مردان، بانوان هم به تماشای فوتبال علاقه زیادی دارند. اما طبق قوانین کشورمان، حضور بانوان در استادیوم های آزادی برای تماشای فوتبال ممنوع است. عدم حضور بانوان در ورزشگاه ها برای تماشای فوتبال انتقادات زیادی را در بر گرفته است. 

دیده‌بان ایران: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در اظهارنظری عجیب و در مخالفت با حضور زنان در استادیوم گفت: زن‌ها از پُشت تلویزیون هم می‌توانند فوتبال را ببینند!

اسدالله بادامچیان:

- (درباره حضور زنان در ورزشگاه که انتقادات تندی نسبت به تصمیم دولت سیزدهم هم درباره این موضوع داشتند): این نوع تصمیم‌گیری‌ها مربوط به مسئولان ذی‌ربط است.

- اینکه بانوان در ورزشگاه‌ها حضور پیدا کنند یا نکنند باید دید اصل این موضوع چیست؟ اصل آن یک بازی سیاسی و باندی و جریانی است. وگرنه واقعاً آن‌هایی که سنگ حضور بانوان در ورزشگاه را به سینه می‌زنند دلشان برای خانم‌ها نسوخته است. خانم‌ها اگر بخواهند چیزی ببیند از پشت تلویزیون هم می‌توانند ببینند باید دید هدف و علت‌آن‌ها از این بحث‌ها چیست.

- بنابراین ما وارد بازی‌های سیاسی و جریانی که مبنای صحیحی ندارند نمی‌شویم. مسئولان ورزش ما افراد متدین، فهیمی هستند و تصمیماتشان را می‌گیرند. یکی از مسائل این است که این کارها بی در و دروازه انجام شود که طبیعتا آسیب‌هایی به همراه دارد.

- چه کسی مایل است که زنان به ورزشگاه رفته و بعد مورد تعرض آدم‌های بی ادب و بی تربیت قرار گرفته و تبدیل به یک جریان ابتذال شود؟ هیچ کس مایل به این کارها نیست و آن‌هایی که به این موضوعات می‌پردازند به دنبال بازی‌های سیاسی هستند.  

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی