اخبارشما

عزیزی گفت: زندگی من طوری بوده که از ۱۳ سالگی گونی ۵۰ کیلویی گچ را روی کولم می‌گذاشتم و تا طبقه چهارم بالا می‌بردم و سپس آن را الک کرده و گچ درست می‌کردم و این کارم تا ۱۷ سالگی ادامه داشت و به این موضوع که خودم نیز کولبر بوده‌ام افتخار می‌کنم.

به گزارش شمانیوز: روز پنجشنبه بود که تیم ملی ایران با عراق بازی داشت و مهدی طارمی در لحظه آخر به ترکیب ایران اضافه شد چون در برف ترکیه گیر کرده بود در رابطه با همین موضوع خداداد عزیزی پیشکسوت کشورمان گفته بود که فقط می توان از کولبرها کمک گرفت و این سخن خداداد عزیزی واکنش هایی را در فضای مجازی به دنبال داشت. 

 خداداد عزیزی در بخشی از صحبت‌هایش در یک برنامه تلویزیونی پیرامون گیر کردن مهدی طارمی در برف ترکیه و محدودیت پروازها گفت: «فقط می‌توان از کولبرها کمک گرفت».

این صحبت‌های پیشکسوت فوتبال ایران انتقادات فراوانی را در فضای مجازی در پی داشت.

حالا خداداد عزیزی در مصاحبه با خبر ورزشی سعی در رفع و رجوع این ماجرا دارد.

آقای عزیزی این توضیح نبود، ماستمالی بود

او در این باره اینگونه توضیح داد: 

به موضع گیری مغرضانه یا از سرکج فهمی این گروه از افراد نباید توجه کرد. همه مردم می‌دانند من خودم از یک قشر بسیار ضعیف بوده‌ام و با افتخار هم در چندین برنامه گفته‌ام که در خانواده‌ای ضعیف زندگی و رشد کرده‌ام.

زندگی من طوری بوده که از ۱۳ سالگی گونی ۵۰ کیلویی گچ را روی کولم می‌گذاشتم و تا طبقه چهارم بالا می‌بردم و سپس آن را الک کرده و گچ درست می‌کردم و این کارم تا ۱۷ سالگی ادامه داشت و به این موضوع که خودم نیز کولبر بوده‌ام افتخار می‌کنم.

کارگران و کولبران جزو شریف ترین اقشار یک جامعه محسوب می‌شوند که به اصطلاح نان بازوی خودشان را می‌خورند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی