شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 99/10/07 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 99/10/07 + تغییرات

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

z1og_fefdjnd3y7qv

 

آخرین قیمت طلا و سکه و دلار
 
در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به اواخر هفته گذشته حدود ۵۰ هزار تومان کاهش یافت و به ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا شرایط خاصی را برای بازار‌ها به خصوص فروش طلا و سکه به وجود آورده به طوری که انجام معامله در بخش جواهر و مصنوعات طلا تقریبا به صفر رسیده و معاملات تنها جهت سرمایه گذاری انجام می‌گیرد.
محمدولی ادامه داد: نرخ هر اونس جهانی طی روز گذشته حدود ۱۳ دلار افزایش یافته که به نظر می‌رسد به دلیل حواشی تزریق واکسن کرونا در برخی کشور‌ها رخ داده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۴۲ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه‌ یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.// باشگاه خبرنگاران

z1og_fefdjnd3y7qv

قیمت طلا و سکه 5 دی // ساعت 22:40

جواهر و سکه امروز (پنجم دی ۹۹) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، نیم سکه۶ میلیون و۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی۲ میلیون و ۳۵۰هزار تومان است.

 

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۸۸۰ دلار رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ یک میلیون و ۱۵۱ هزار تومان معامله می‌شود.

 

شما می‌توانید نرخ امروز طلا و سکه را در جدول زیر مشاهده کنید:

محصول  نرخ (تومان)
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 
۱۱.۹۵۰.۰۰۰
سکه تمام طرح قدیم 
۱۱.۵۰۰.۰۰۰
نیم سکه بهار آزادی
۶.۳۰۰.۰۰۰
ربع سکه بهار آزادی
۴.۲۰۰.۰۰۰
سکه گرمی 
۲.۳۵۰.۰۰۰
اونس جهانی 
یک هزار و ۸۸۰ دلار و ۱۵ سنت 
طلای ۱۸ عیار 
۱.۱۵۱.۹۰۰

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی
روی خط رسانه