شمانیوز

کیم کارداشیان هنرمند آمریکایی از همسرش کانیه وست خواننده مشهور رپ آمریکایی طلاق گرفت.

کیم کارداشیان هنرمند آمریکایی از همسرش کانیه وست خواننده مشهور رپ آمریکایی طلاق گرفت.

این خبر را وبسایت تی ام زی که اخبار سلبریتی ها را دنبال می کند منتشر کرده است. ماه ها بود که رسانه ها از اختلاف میان این زوج سرشناس می نوشتند.

آن طور که گزارش شده کیم کارداشیان همچنین درخواست سرپرستی کامل فرزندان را هم از دادگاه کرده است، هر چند هیچ کدام از این دو به طور علنی درباره تصمیم خود هنوز اظهارنظر نکرده اند.

 

کیم کارداشیان

 

 

مجله فوربز دارایی های کیم کارداشیان را که علاوه بر برنامه های تلویزیونی در لوازم آرایش و حتی اپلیکیشن های موبایل هم سرمایه گذاری و کسب درآمد کرده را حدود ۷۸۰ میلیون دلار برآورد کرده است.

کانیه وست، خواننده سبک رپ هم که تاکنون چندین جایزه معتبر گرمی را کسب کرده یکی از بزرگترین نام ها در دنیای رپ است و همچنین در دنیای مد هم فعالیت دارد و آنجا هم نامی برای خود دست و پا کرده است.

آقای وست حتی سال گذشته در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم نامزد شد.

سال گذشته، ۲۰۲۰، هم کانیه وست کارزار ناموفقی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری و رقابت با دونالد ترامپ و جو بایدن به راه انداخت که طی آن برخی از پست های آنلاین و حضور تبلیغاتی اش موجب نگرانی علاقمندانش شد به طوری که کیم کارداشیان در توضیحاتی گفت همسرش از ناملایمتی روانی و اختلال "شخصیت دوقطبی" رنج می برد و خواستار همدلی بیشتر علاقمندان، رسانه ها و خانواده برای بهبود سلامت روانی کانیه شد.

با این حال، شایعه ها درباره احتمال جدایی این دو از ماه ها پیش و هنگامی اوج گرفت که کیم کارداشیان لورا واسر، وکیل معروف را استخدام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه