اخبارشما

سام درخشانی با همسر و فرزندش در حال خرید سیسمونی را در شمانیوز ببینید.

سام درخشانی بازیگر جوان سینمای ایران است که چند سالی است پرکارتر شده است. به تازگی او در خوب بد جلف ۲ ایفای نقش کرده بود و گفته می شود در سریال خوب بد جلف نیز بازی می کند.

 

 

1+(1) (1)

 

سام درخشانی  متولد 31 تیر 1353بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. او در خیابان ولیعصر تهران به دنیا آمد و همانجا بزرگ شد.  سام  دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است. سام درخشانی  عکسی از تولد برکه دخترش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

 

 

 

0b51b3e6-252c-471d-a88c-d320f97a8a4e

 

 
 

 

 

نام : سام

نام خانوادگی : درخشانی 

تاریخ تولد : 1353/4/31

محل تولد : تهران

تحصیلات :   مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر  

همسر : عسل امیرپور

 

 

 

سام درخشانی

 

 

سام درخشانی متولد 31 تیر 1353بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. او در خیابان ولیعصر تهران به دنیا آمد و همانجا بزرگ شد. سام دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است.

 

 

ماجرای آشنایی و ازدواج سام درخشانی و عسل امیرپور

سام درخشانی مهر ماه سال 1394 با عسل امیرپور ازدواج کرد.سام درخشان و همسرش یک دوست مشترک خانوادگی داشتند که هر دو را به یک میهمانی دعوت کرده بود در آن مهمانی سام درخشان با همسرش عسل آشنا می شود و این آشنایی ادامه پیدا می کند و پس از مدتی منجر به رفت و آمد خانوادگی شده و باعث می شود سام و عسل شناخت بیشتری نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر پیدا کنند که در نهایت به ازدواج و وصال ختم می شود.

 

 

عکس نامزدی سام درخشانی و همسرش عسل

 

سام درخشانی

 

 

همسر سام درخشان اصلا فکرش را هم نمیکرد که این آشنایی اش با سام درخشانی به مرحله ازدواج برسد اما رفته رفته این حس در وجودشان ایجاد شده بود که می توانند زندگی خوب و مشترکی در کنار هم داشته باشند.

 

 

ماجرای آشنایی و ازدواج سام درخشانی و عسل امیرپور

سام درخشانی مهر ماه سال 1394 با عسل امیرپور ازدواج کرد.

 

photo_2020-07-25_11-50-04

سام درخشانی و عسل

 

سام درخشان و همسرش یک دوست مشترک خانوادگی داشتند که هر دو را به یک میهمانی دعوت کرده بود در آن مهمانی سام درخشان با همسرش عسل آشنا می شود و این آشنایی ادامه پیدا می کند و پس از مدتی منجر به رفت و آمد خانوادگی شده و باعث می شود سام و عسل شناخت بیشتری نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر پیدا کنند که در نهایت به ازدواج و وصال ختم می شود.

 

سام درخشانی و همسرش

عکس نامزدی سام درخشانی و همسرش عسل

 

 

همسر سام درخشان اصلا فکرش را هم نمیکرد که این آشنایی اش با سام درخشانی به مرحله ازدواج برسد اما رفته رفته این حس در وجودشان ایجاد شده بود که می توانند زندگی خوب و مشترکی در کنار هم داشته باشند.

 

3 (1)

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی