شمانیوز

کامبیز دیرباز بازیگر سریال آقازاده طی یک مصاحبه ایی که درباره سریال آقازاده و بازیگر نقش مانلی نظرات خود را بیان می کرد صحبتی از ریحانه پارسا شد که باعث گمانه زنی و سوء برداشت ریحانه پارسا شد..در زیر مشاهده کنید...

این روز‌ها اینستاگرام برای برخی از بازیگران محل مناسبی برای ابراز عقیده، تبلیغ کردن و حتی حاشیه‌سازی تبدیل شده است.هرچند گاهی اوقات همین فضای مجازی برای این قشر از بازیگران دردسرساز می‌شود. اما در میان چهره‌های مشهور این روز‌ها ریحانه پارسا بیشتر از فضای مجازی و به خصوص فضای اینستاگرام استفاده می‌کند. هر روز یک پست جنجالی و چند استوری حاشیه ‌ای. یک روز تاختن به امین تارخ و هشتک راه انداختن بر علیه این بازیگر پیشکسوت تا این روز‌ها که نوک پیکان اتهاماتش را به طرف کامبیز دیرباز گرفته است.

 

 

حاشیه جدید ریحانه پارسا به یک مصاحبه کامبیز دیرباز برمی‌گردد

مصاحبه‌ای که بازیگر نقش مجید سوزوکی با یکی از تلوزیون‌های اینترنتی داشت. در جریان این مصاحبه مجری برنامه از کامبیز دیرباز درباره بازیگری پردیس پورعابدینی می‌پرسد. دیرباز در پاسخ به سوال مجری که می‌گوید آقای عنقا قرار داد سفت وسختی با پردیس پورعابدینی بسته است تا ماجرای ریحانه پارسا تکرار نشود اینطور گفت: قرار دادش را در سرسفره‌ای که بزرگ شده بسته است، پورعابدینی یک آدم خانواده دار است، به نظرم راه درست را در پیش گرفته است. او بازیگر و دختر خوبی است و جو زده نمی‌شود، تا اینجا هم نشده است و اگر قرار بود جو زده شود تا الان شده بود.

همین اظهارات کامبیز دیرباز بود که ریحانه پارسا برای این بازیگر بی حاشیه سینما وتلوزیون شمشیر را از رو بست.

او ابتدا عکسی از کامبیز دیرباز در سریال آقازاده منتشر کرد و این متن را نوشت:

یتیمان
_اسیران
_فرزندان طلاق
(من را ببخشید)!
قلب شما اگر بشکند، من مقصرم!
من که با افتخار همه جا بی مهری پدر و ترک کردن مادرم را فریاد زدم، اما پای وجود پر تقصیرم از هر پدری مردانه‌تر و از هر مادری مهربان‌تر ایستادم!
که خود طناب دار برای امروز خود بافتم...
من از اشک شما شرمسارم که امروز این وقیحِ گستاخ از چشمان شما به صورتتان روانه کرد.
من باعث اشک و «شرم پر از شرف» چشم‌های شما شدم
این منِ بی خانواده‌ی یاغی را بابت نفس کشیدنش ببخشید.
 

دعوای ریحانه پارسا با کامبیز دیرباز 
 

 

 

اما ماجرای این شمشیر از رو بستن برای کامبیز دیرباز به این جا ختم نشد و ریحانه پارسا قمستی اظهار نظهر کامبیز دیرباز را استوری کرد. او روی این استوری چیزی ننوشت، اما فیلم را یک سایت با این کپشن پخش کرده بود: نظر کامبیز دیرباز درباره پردیس پورعابدینی. با حرفاش موافقین.

 

ریحانه پارسا در استوری بعدی خود اینطور نوشت:


مثل خیلی از اهالی سینما که همه راه، سکوت را پیش گرفتن از پیشکسوت تا جوجه هایشان فحش دادن. هزار انگ به ریحانه پارسا بستن. براشون امکانات به بار میاره. شکاف عمیق بین چپ و راست کاملا این روز‌ها قابل درک شده.

این اظهارات ریحانه پارسا و رو در رویی او با کامبیز دیرباز دنبال کننده‌ های آن‌ها را به واکنش‌ های متفاوتی وا داشت تا اینکه کامبیز دیرباز با یک انتشار یک استوری غائله‌ای که به راه افتاده بود را جمع کرد.
 

 

استوری کامبیز دیرباز برای ریحانه پارسا

 

او در استوری خود اینطور نوشت:


سلام عزیزان همراه پویا در مصاحبه اخیرم ناخواسته باعث آزردن سرکار خانم ریحانه پارسا شدم.


به شدت از دل شکستن در زندگی هراس داشتم و خواهم داشت. از همینجا صمیمانه از ایشون عذرخواهی می‌کنم و خدای خوبی ‌ها را شاهد می ‌گیرم که عمدی در در دل نداشته ام. خواهرم (دخترم) ریحانه من رو ببخش.
 

کامبیز دیرباز از ریحانه پارسا عذرخواهی کرد 
کامبیز دیرباز از ریحانه پارسا عذرخواهی کرد
 

این کار زیبای آقای بازیگر باعث شد ریحانه پارسا که شمشیر را برای او از رو بسته بود آن را در غلاف کند و با انتشار استوری کامبیز دیرباز این هشتگ را زد. مرد- باش
 

استوری ریحانه پارسا به کامبیز دیرباز
استوری ریحانه پارسا به کامبیز دیرباز
 

چه اتفاقی افتاد که ریحانه پارسا از آن دختر کم حرف و ساکت که وقتی برای بار اول در نشست خبری حاضر شد سکوت او و رفتار‌های دخترانه اش دل هر بیننده‌ای را می‌برد امروز تبدیل شده به یک جوان سرکش که اگر هنرمندی نوک پیکان انتقاداتش را به روی او نشانه برود برایش هشتگ راه می‌اندازد و با انتشار پست و استوری رسما اعلان جنگ می‌کند.

آیا انتخاب او به عنوان بازیگر و شهرت زودهنگام باعث شد ریحانه پارسا وارد دنیای حاشیه شود و یا پشتیبانی‌های بی حد و مرز دست اندرکاران سینما و تلوزیون باعث شد او دچار جوزدگی شود. هرچه که بود و هرچه که این روز‌ها از ریحانه پارسا شاهد هستیم نشان از سوء مدیریت مدیران سینمایی و تلویزیونی، انتخاب بازیگر با توجه به چهره و زیبای بصری، عدم توجه به وجود خمیرمایه بازیگری در برخی از اشخاص است. 

 

ریحانه پارسا  بازیگر ایرانی است. که در سال  1377 به دنیا آمد. و مدرک  ریحانه پارسا  لیسانس بازیگری می باشد.

 
 

 

چکیده ای از بیوگرافی ریحانه پارسا:

 

نام : ریحانه پارسا

تاریخ تولد: 1377

ملیت : ایرانی

محل تولد: تهران

پیشه : بازیگر

تحصیلات: لیسانس بازیگری

فعالیت : تئاتر ۱۳۹۶ تاکنون

 

ریحانه پارسا,بیوگرافی ریحانه پارسا,عکس های ریحانه پارسا
 
 
 
 
بیوگرافی ریحانه پارسا:

ریحانه پارسا فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است و بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد.

ریحانه پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد، می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد.

ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

 

photo_2020-07-25_11-50-04

 

ازدواج ریحانه پارسا:

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با  مهدی کوشکی  ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.

 

ریحانه پارسا,بیوگرافی ریحانه پارسا,عکس ریحانه پارساریحانه پارسا,بیوگرافی ریحانه پارسا,عکس های ریحانه پارسا

 

 

ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا:

سام درخشانی  بازیگر سرشناس کشورمان در یک گفت و گوی تلفنی درباره ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه کشورمان گفت:   ریحانه پارسا   در حال حاضر در کشور همسایه در خارج از کشور زندگی می کنند، او در تصمیمی که به یکباره گرفتند، ما و خانواده خود را غافلگیر کردند،در تماس تلفنی که با او داشتنم متوجه شدم که از بازیگری مایوس شده است، من به  ریحانه پارسا  توصیه کردم که پل های پشت سر خود را خراب نکند، تا دوباره به کشور بازگردد، البته او هنوز تصمیم قطعی نگرفته اند.

 

ریحانه پارسا

 

 

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد. ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

 

ریحانه پارسا

 

 

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا  در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

 

ریحانه پارسا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه