اخبارشما

نیلوفر مولایی متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۴ در تهران، حالا مجری شبکه ایران اینترنشنال است.

نیلوفر مولایی متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۴ در تهران، حالا مجری شبکه ایران اینترنشنال است، مولایی در برنامه هایی، چون برنامه صبحگاهی حوالی امروز شبکه پنج صداوسیما، اخبار فناوری به عنوان مجری صدا و سیما و رادیو حضور داشته است.
 
 

 

 

نیلوفر مولایی کیست؟

 

نیلوفر مولایی متولد ۱۸ تیرماه سال ۱۳۷۴ در شهر تهران است و به عنوان مجری و بازیگر در صدا و سیما فعالیت می‌کرد و پس از مدتی به کشور انگلستان مهاجرت کرد و به شبکه ضد انقلاب ایران اینترنشنال پیوست.

 

تحصیلات نیلوفر مولایی

نیلوفر مولایی پس از اتمام تحصیلات در هنرستان در رشته فوق دیپلم بازیگری در دانشگاه سروش پذیرفته شد همچنین مدرک کارشناسی مجری گری خود را از دانشکده خبر صدا و سیما دریافت کرد.

 

 

ازدواج نیلوفر مولایی

نیلوفر مولایی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و البته اطلاعات دقیقی در خصوص زندگی شخصی خود در دست نیست.

 

four-children-of-sardar-soleimani-3

 

 

شروع فعالیت های مجری گری و گویندگی در صدا و سیما

نیلوفر مولایی پس از اتمام تحصیلات خود به عنوان مجری در برنامه صبحگاهی حوالی امروز در شبکه پنجم سیما به عنوان گوینده فعالیت می کرد همچنین مجری اخبار فناوری زومیت را به عهده داشت و به عنوان گوینده در رادیو شب چندین اجرا را بر عهده داشت.

 

 

سوابق بازیگری نیلوفر مولایی

نیلوفر مولایی به عنوان بازیگر در چندین فیلم حضور داشته که از مهمترین آنها می توان به فیلم سینمایی (مرداد) به کارگردانی بهمن کامیار اشاره کرد و همچنین در فیلم کوتاه (دور نزدیک نزدیکتر) به عنوان یکی از بازیگران اصلی فیلم به هنرنمایی پرداخته است.

 

 

علاقه مندیها

نیلوفر مولایی به عنوان یکی از بازیگران و مجریان صدا و سیما بود که علاوه بر فعالیت های اجرا به ورزش های بدنسازی و تناسب اندام نیز اهمیت خاصی می داد و همچنین از دیگر ویژگی های این گوینده و مجری به صدای خاص او می توان اشاره کرد.

 

1181577_847

 

 

معرفی شبکه ایران اینترنشنال

شبکه ماهواره ای ایران اینترنشنال که به صورت یک تلویزیون ماهواره ضد انقلاب به زبان فارسی میباشد که فعالیت پخش اخبار و برنامه های سیاسی خود را که بیشتر متمرکز بر اخبار ایران است را از سال ۹۶ آغاز کرد همچنین این تلویزیون که مالکیتی سعودی دارد بسیاری از مجریان ایرانی را با سرمایه گذاری و وعده اقامت دائم در انگلستان جذب کرده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی