شمانیوز

الناز شاکردوست اسفند سال 96 نیز به تماشای بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه نیوکمپ رفت.

الناز شاکردوست زندگی لاکچری دارد البته این به بازیگر و سلبریتی شدن او چندان وابسته و مرتبط نیست چون او در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمده است.

 

1181577_847

 

 

پدر الناز شاکردوست تاجر ابزارآلات صنعتی است و الناز و برادر بزگش علی و خواهر کوچکش الیکا در خانه پدری در خیابان پاسداران بزرگ شدند.

 

شاکردوست عاشق سفر است، آن هم سفرهای خاص و لاکچری. او نه تنها در ایران شهر به شهر به مسافرت می رود و زندگی را از جنوب تا شمال تجربه کرده است بلکه به شهرهای مختلف دنیا نیز رفت است. خودش می‌گوید : از ۲۳ سالگی سعی کردم همه دنیا را شهر به شهر بگردم، جاهایی که می روم مرا با عنوان الناز شاکردوست نمی شناسند و به عنوان یک انسان با من برخورد می کنند. بدون هیچ قضاوتی به من نگاه می‌کنند. هیچ‌وقت دوست نداشتم خود را گم کنم یا خود واقعی‌ام را به خاطر شهرت از یاد ببرم. شاید از نگاه خیلی‌ها که به شهرت نرسیده‌اند یک آرزوی بزرگ باشد اما برای من درد است؛ چرا که با خودش تنهایی می‌آورد. هیچکس دیگر تو را به خاطر خودت دوست ندارد. آدم‌هایی جذبت می‌شوند که به خاطر خود واقعی‌ات تو را نمى‌خواهند بلکه به خاطر اسم الناز شاکردوست است.

 

شاکردوست همین چند روز پیش عکسی از حضور خودش در اروپا منتشر کرد و با انتشار عکس زیر به شوخی نوشت: اینجورى نمیشه،خودم دارم میرم مذاکره کنم.

 

الناز شاکردوست در سفر اروپایی

 

یکی از لاکچری‌ترین سفرهای الناز شاکردوست سفری بود که در کریسمس سال 2019 به قطب شمال داشت. او در آن زمستان سرد به منطقه کیرونا که شمالی‌ترین نقطه در کشور سوئد است رفت و در دمای منفی 28 درجه زندگی در یک هتل یخی را تجربه کرد.

 

الناز شاکردوست در سفر به قطب شمال

 

الناز شاکردوست به اروپا زیاد سفر می‌کند. مثلا یک سال برای سیزده بدر تصمیم گرفت به اروپا برود و جالب این‌که در آنجا هم یادش نرفت سبزه گره بزند.

 

الناز شاکردوست در حال گره زدن سبزه

 

شاکردوست در آبان 93 نیز به گشت و گذار در ایتالیا و ونیز پرداخت.

 

الناز شاکردوست در سفر ایتالیا

 

 

الناز شاکردوست اسفند سال 96 نیز به تماشای بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه نیوکمپ رفت.

 

او ولنتاین سال گذشته یعنی زمستان 97 هم راهی ترکیه شد و مدتی در این کشور ماند.

 

الناز شاکردوست در ترکیه

 

شاکردوست به مناسبت‌های مختلف نیز راهی اروپا می‌شود. مثلا او برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به لندن رفت. او در این باره گفته است:  برای تحصیل دانشگاهی خارج از ایران را انتخاب کردم چون دلیلش این است که برایم اهمیت دارد شخص خودم یعنی الناز شاکردوست را فارغ از عنوان بازیگر محک بزنم و تنها به عنوان یک انسان با من برخورد شود.

 

او حتی یک بار که دچار سانحه شد برای درمان به اروپا رفت. شاکردوست سر صحنه فیلمبرداری فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان دچار حادثه شد مدتی در تهران بستری بود اما ترجیح داد برای فیزوتراپی به خارج برود.

 

سفرهای زیاد داخلی و خارجی این بازیگر زن چندان هم بی‌خطر نبوده و مثلا یک بار او نزدیک بود غرق شود. خودش درباره این تجربه می‌گوید: بعد از اتفاقی که در دریا افتاد و نزدیک بود غرق شوم تا مدت‌ها وقتی زیر دوش حمام می‌رفتم احساس می‌کردم در حال خفه‌شدن هستم یا شب‌های بسیاری خوابم نمی‌برد چون مدام حس می‌کردم انگار دارم زیر آب می‌روم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه