اخبارشما

ادکلن مهران مدیری با قیمت 655 هزار تومان وارد بازار شد.

 

مهران مدیری متولد فروردین 1346 در تهران است مهران مدیری از بازیگران حرفه ایی سینمای ایران است مهران مدیری دو فرزند به نام فرهاد و شهرزاد دارد و در حال حاضر مجری برنامه دورهمی است که از شبکه نسیم پخش می شود. مهران مدیری  مجری تهیه کننده و کارگردان سینما و تلوزیون است مهران مدیری، این روزها دوباره خبرساز شده و تصمیم گرفته تا با ارائه‌ی برندی عطری و تولید عطرهای خاص، باز هم خاطره‌ای جدید را در یادها رقم بزند، اما این بار خاطره‌ای خوشبو.

 

 

افتخارات و جوایز مهران مدیری

مهران مدیری اولین جایزه‌ی حرفه‌ای خود را با عنوان طوطی طلایی برای بهترین بازیگر تئاتر خرگوش در سال ۵۳ دریافت کرد و پس از آن نیز در طی سال‌های متمادی موفق به دریافت جوایز بسیاری شد. آخرین جایزه‌ی او، تندیس حافظ نیز در سال ۹۹ بدست آمد که به دلیل انتخاب سریال هیولا به عنوان بهترین سریال تلویزیونی بود.

 

 

نقش آفرینی در عرصه‌های مختلف هنر

مهران مدیری ازجمله چهره‌های موفقی بوده که علاوه بر بازیگری، توانایی حضور در بسیاری از دیگر فعالیت‌های هنری را نیز داشته است. صدای مهران مدیری اولین بار روی تیتراژ برخی از برنامه‌های او شنیده شد و پس از مدتی آهنگ‌هایی با صدای وی ضبط شد و عرضه شد. همانطور که در بالاتر ذکر شد، او همچنین در حوزه‌های بسیاری چون تهیه‌کنندگی، طراحی صحنه و لباس و غیره نیز فعال بوده و در مورد اجرا نیز نوعی اجرا با قالب جدید را به شکلی عالی در برنامه‌ی دورهمی برای مخاطبان به نمایش درآورد.

 

 

مهران مدیری  و تولید عطر

در روزهای اخیر، خبر جدیدی مبنی بر تولید عطر توسط مهران مدیری منتشر شده است. به همین بهانه در این مقاله به معرفی اجمالی او و موضوع تولید عطرهایش پرداختیم.

طی روزهای اخیر مهران مدیری برندی عطری را به نام خودش را ثبت و ایجاد کرد و دوباره خبرساز شد. عطرهای مهران مدیری در دو مدل برای طرفداران ارائه شده که هر دو مدل، زنانه و مردانه دارند. مدل اول، عطر کلوزآپ نام دارد و دومی پلان.

 

 

در معرفی عطر مهران مدیری ذکر شده است که:

عطر مهران مدیری تعاملی است میان دو هنر برجسته؛ فیلم و عطر. دنیایی از احساسات در تصویر و رایحه، رابطه ای میان چشم و بینی، جهانی از خاطرات که در هر لحظه با دیدن یک تصویر یا استشمام یک رایحه زنده می شود. فیلم و عطر هر دو لحظات را ثبت و ضبط می کنند و خاطرات و تجربیات گذشته را دوباره زنده می کنند.

بماند به یادگار، لحظاتی شاد که با یک رایحه در ذهن ثبت می شود.

بماند به یادگار، احساس شور و عشقی که با یک رایحه خوش همراه می شود.

بماند به یادگار، رایحه خوش عطری که بر خاطرات نقش بسته است.

 

عطر کلوز آپ

 

معرفی عطر کلوزآپ

عطر کلوز آپ مهران مدیری عطری از برند ایرانی مهران مدیری است که در سال ۲۰۲۱ میلادی به بازار عطر ارائه گردید. این عطر دارای رایحه ای اغواگر که همچون یک تصویر کلوزآپ از شما را مجذوب خود کرده و وسوسه تان می کند به آن نزدیک تر شده و هر لحظه بیشتر غرق در جذابیت و فریبندگی آن شوید.

 

عطر پلان

 

معرفی عطر پلان

عطر پلان مهران مدیری محصولی از برند ایرانی مهران مدیری که در سال ۲۰۲۱ به بازار عطر معرفی شده است. همچون عشق در نگاه اول، پرشور و تکان دهنده، گویی که توان مقاومت در برابر احساسات از بین برده رایحه ای نفسانی و فریبنده که آغازی هیجان  دارد.

به هر شکل این اقدام مدیری را می‌توان قدمی متقاوت بین فعالیت‌های او قلمداد کرد که همچون بسیاری از هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران شهیر دنیا، به تولید عطر و ایجاد برندی با نام خودش روی آورده است. این قبیل فعالیت‌ها در تمام دنیا رایج است و چهره‌های مردمی با ایجاد برند، دست به تولید انواع محصولات آرایشی، بهداشتی، عطری و یا پوشاک و غیره می‌زنند.

بدون تردید عطرهای مهران مدیری را می‌توان اثر دیگری از او قلمداد کرد، با این تفاوت که این بار اثر او خوشبو است. عطرهای مهران مدیری همچون آثار سینمایی و تلویزیونی او در خاطر جامعه ماندگار خواهد شد و خاطره‌ی خوش دیگری را برای همگان بر جای خواهد گذاشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی