شمانیوز

در این ویدئو چالش فاطمه گودرزی و عروسش را مشاهده می کنید.

فاطمه گودرزی بازیگر قدیمی سینمای ایران است که سال ۶۱ وارد این عرصه شد. او ازدواج کرده و دو فرزند دارد . پسرش پویان گنجی نیز در این حرفه فعالیت می کند. عروس او دریا مرادی دشت نیز بازیگر است. 

 

 

فاطمه گودرزی با انتشار ویدئوی زیر نوشت:

زندگی چنان سخت میگذره که فکر میکنم گاهی یک بازی یا چالش یا سرگرمی میتونه حالمون رو خوب کنه گاهی هم یک چیزایی رو بهمون یاد میده یا حتی یادآوری میکنه خلاصه همه اینکارها خود زندگیه بدون هیچ خجالت یا سرافکندگی از زمان حالتون استفاده کنید ولذت ببرید این پیشنهاد منه به شما که دوستتون دارم


 

فاطمه گودرزی متولد ۱۹ تیر ۱۳۴۲ در تهران، بازیگر است. ولی اصالتی بروجردی دارد. او همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است.

خانوم گودرزی فارغ التحصیل دیپلم رشته اقتصاد می باشد و متولد تهران از پدر و مادر اهل بروجرد لرستان می باشد. نام اصلی اش گیتی است و در سال ۱۳۶۱ وقتی دختر ۱۹ ساله بود دوره دوساله تئاتر را در اداره بازیگری آن زمان گذراند و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد.

 

ازدواج و همسر

فاطمه گودرزی سال ها پیش با عبدالرضا گنجی کارگردان سینما ازدواج کرده است و هم اکنون خانواده خانم گودرزی ۴ نفره است. او یک پسر به نام پویان و یک دختر بنام آوا دارد که هر دو بازیگر می باشند

فاطمه گودرزی صاحب دو فرزند است. و پسر او، پویان گنجی و دخترش آوا، که هر دو مانند مادر عاشق هنر و به خصوص بازیگری هستند و گام هایی نیز در این راستا برداشته اند. پویان گنجی بازیگر است و در چند کار تجربه بازیگری دارد.

 

fun1469-3

 

شروع فعالیت هنری فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند. و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد نخستین بازی او در تلویزیون در سال ۱۳۶۷ برای اولین بار در سریال گالش های مادر بزرگ در سه سکانس بازی کرد و با فیلم بخاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ وارد سینما شد.

 

 

1181577_847

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه