شمانیوز

عکس ملیسا ذاکری بازیگر فیلم سینمایی ستاره بازی را مشاهده می کنید.

ملیسا ذاکری بازیگر جوان ایرانی متولد ۲۲ شهریورماه ۱۳۷۱ در شهر تهران می باشد. ملیسا ذاکری فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه سوره بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر آغاز کرده است ملیسا ذاکری در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است. در مورد ازدواج ملیسا ذاکری شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شد اما هیچ کدام صحت ندارد.

 

ملیسا ذاکری بازیگر فیلم سینمایی ستاره بازی در نشست خبری این فیلم در برج میلاد حضور یافت که یک عکس از او را مشاهده می کنید:

 

Screenshot_2021-02-01+Instagram(1)

 

همچنین او در بخشی از صحبت هایش از علی مردانی و آقای سرتیپی کمال تشکر را کرد که به او اجازه و فرصت بازی در این فیلم را دادند.

 

سابقه فعالیت ملیسا ذاکری :

ملیسا ذاکری بازیگر خوب کشورمان علاوه بر تحصیلات آکادمیک دانشگاهی، دوره های آموزش بازیگری را در موسسه کارنامه گذراند. وی پس از آشنایی با هاتف علیمردانی در سال ۱۳۹۲ برای اولین بار در فیلم سینمایی مردن به وقت شهریور ایفای نقش نمود. اما نقشی که کمی مورد توجه قرار گرفت نقش نسیبه در فیلم سینمایی کوچه بی نام است. وی در این فیلم همبازی بازیگران مشهوری همچون باران کوثری و فرهاد اصلانی بود.

البته ملیسا ذاکری با بازی در فیلم روایت ناپدید شدن مریم در جشنواره فیلم فجر نیز حضور پیدا کرد. وی در سال ۱۳۹۵ با نقش آفرینی در فیلم سینمایی آباجان ساخته هاتف علیمردانی همبازی بازیگران مشهوری همچون حمیدرضا آذرنگ، شبنم مقدمی و فاطمه معتمدآریا همبازی بوده است.

 

ملیسا ذاکری در سریال نمایش خانگی سال های دور از خانه : 

سریال سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی سریال طنزی است که از مرداد ۱۳۹۸ هر هفته در شبکه نمایش خانگی منتشر می گردد. ملیسا ذاکری، هادی کاظمی و احمد مهرانفر از نقش آفرینان این سریال هستند.

 

ملیسا ذاکری

 

زندگی شخصی ملیسا ذاکری :

ملیسا ذاکری در خانواده ای اهل دماوند متولد شد . ذاکری چندین وقت است که به گیاه خواری روی آورده و از مصرف گوشت خودداری می کند. وی همچنین برای حفظ سلامت جسمانی خود همیشه ورزش را در اولویت قرار میدهد و رقص علمی را دنبال می کند. ورزش هایی همچون بدمینتون و تنیس روی میز نیز از آن دسته ورزش هایی است که ملیسا ذاکری به آن می پردازد.

ملیسا ذاکری در مورد گیاه خواری خود گفت:  در منزل که هستم غذاهایی گیاهی درست می‌ کنم. یکی از دلایلی که دم‌ نوش پونه می‌ خورم به دلیل خاصیت سبزی خواری است که معده را دچار نفخ می‌ کند. اما دم‌ نوش پونه آن را از بین می‌ برد.

 

نظر ملیسا ذاکری درباره جراحی زیبایی :

ملیسا ذاکری اعتقادی به عمل های زیبایی ندارد و از نظرش افراد با جراحی شبیه به یکدیگر شده اند. از نظر ملیسا الزاماً جراحی زیبایی روی هر فردی نتیجه ی مثبتی نخواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه