شمانیوز

روستای فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در قزوین قرنطینه شد.

روستای فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در قزوین قرنطینه شد. سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت : قرنطینه روستای فرد مبتلا به کرونای انگلیسی صورت گرفته است و اقدامات درمانی اهالی این روستا در همان آبیک انجام خواهد شد تا خطر شیوع بیماری را کاهش دهیم و همکاران ما در حوزه بهداشت به این روستا سفر کردند و تست کرونا در محل از این ۱۸۷ نفر گرفته شد تا کسی از روستا خارج نشود. تست ۴ نفر از خانواده فرد مبتلا به کرونای انگلیسی مثبت بوده است و نتیجه تست آنها امروز (دوشنبه) مشخص می‌شود.

 

 

چگونه کرونای انگلیسی نگیریم؟

کرونای انگلیسی علائم جدیدی ندارد و نمی‌توان بدون آزمایش آن را تشخیص داد. سعید نمکی، وزیر بهداشت روز شنبه ۲۵ بهمن ماه، اعلام کرد که ویروس انگلیسی کرونا، در ایران پخش شده است. به گفته وزیر بهداشت، یک زن ۷۱ ساله در تهران بدون سفر خارجی به دلیل ابتلا به این ویروس درگذشته است.

 

 

کرونای انگلیسی

 

 

کرونای انگلیسی علائم جدیدی ندارد

مسعود مردانی عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: کرونای انگلیسی علائم جدیدی ندارد و نمی‌توان بدون آزمایش آن را تشخیص داد.

وی افزود: شدت واگیر کرونای انگلیسی۳۰ تا ۷۰ درصد بالاتر است و زیر ۲۰سال‌ها را بیشتر تهدید می‌کند.

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: با دو ماسک ۹۶ درصد احتمال دارد که مبتلا به کرونای انگلیسی نشویم اما باید توجه داشت یک ماسک سه لایه و یک ماسک خانگی باشد!
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه