شمانیوز

غرور داشتن در برخی موارد بد هم نیست و نکته مثبت متولدین این ماه ها می‌باشد!

ترجمه و انتشار این مطلب مطلقا بـه معنای توهین بـه متولدین این ماه ها نخواهد بود، هدف از این مطلب یک استراحت و تفریح چند دقیقه ای میان هیایوی کار روزانه بوده و و امیدواریم شـما نیز با نگاه سرگرمی بـه این مطلب بنگرید و از خواندن ان لذت ببرید.

 

حتماً بـه پایین مطلب مراجعه و با دیدن متولدین ماه های‌ معرفی شده می‌توانید طالع بینی و شخصیت کامل متولدین این ماه ها را بخوانید.

 

توضیحاتی جالب درباره غرور

پیش از بررسی دسته‌بندی‌های‌ زیر این نکته مهم را باید مد نظر داد کـه غرور در همه ی مواقع هم بد نیست، مانند غرور ملی یا زمانی کـه این موضوع موجب حفظ عزت نفس شود و اجازه ندهد کـه مقابل ستم سر خم کنیم.

صحبت ما از غرور کاذبی اسـت کـه مانع بیان احساسات حقیقی ما نسبت بـه اطرافیان و امور شود، اکنون با این دید خودرا آماده مطالعه مطلب سرگرم کننده زیر کنید.

برخی‌ها با خود می پندارند کـه درصورت تعریف از کسی، ان شخص قطعا دور برخواهد داشت ودر آینده نزدیک دیگر ارزشی برای ما قائل نخواهد بود. بعضی دیگر نیز دلیلی برای مخفی کردن احساسات خود نمی‌بینند، زیرا زندگی کوتاه تر از ان اسـت کـه بخواهند با غرور کاذب افراد را از خود برنجانند.
دسته اول محکم سر موضع خود می ایستند و بـه نظرشان لزومی برای بروز احساسات حقیقی کـه درونمان در تلاطم هستند برای دیگران وجود ندارد. از نظر این افراد با مخفی کردن احساسات واقعی می‌توان جذاب تر بودو بـه این شکل درنظر سایرین ارجمند تر جلوه کرد.

این اشخاص مدام سعی در حفظ پرستیژ خود دارند و میخواهند کـه خودرا نسبت بـه همه ی کس و  همه ی چیز بی توجه نشان دهند، چرا کـه بـه نظرشان اگر بالعکس عمل کنند از جذابیت شخصیتشان کاسته خواهد شد.

بنابر این درآئین این گروه، ابراز علاقه، محبت، بروز احساسات حقیقی، ارائه نظر مثبت درباره افراد و مسائل، تعریف و تمجید و مواردی از این قبیل اکیدا ممنوع اسـت.

دسته دوم درست مقابل گروه اول هستند. انها بر این باورند کـه کسی از پایان عمر خود خبر ندارد و از تک تک لحظات می بایست برای محبت کردن بـه یک دیگر بدون هیچ محدودیتی نهایت استفاده را کرد.

این گروه معتقدند درصورت داشتن غرور بیش ازحد، فرصتی را کـه برای عشق ورزیدن بـه اطرافیان خود داریم، از دست داده و قطعا در روزگار میانسالی حسرت روزهای گذشته را خواهیم خورد.

در قوانین دسته دوم، غرور بیجا، مخفی کردن عواطف و احساسات واقعی، کم محلی کردن، قیافه گرفتن ودر اصطلاح عامیانه خاکی نبودن، مطلقا غدغن اسـت.

نکته ای کـه قبل از خواندن نتیجه این گزارش باید بدانید، این اسـت کـه مطلب منتشر شده دراین سایت عرب زبان شاید صرفا جنبه سرگرمی داشته باشد و ممکن اسـت کـه بر پایه تحقیقات علمی استوار نباشد.

طبق این گزارش مغرورترین افراد متولدین ماه های‌ مرداد، آبان،دی،بهمن،اسفند هستند.

 

 

منبع: مثلث آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه