شمانیوز

ساسی مانکن خواننده پاپ ایران که سالهاست از کشور خارج شده است امروز صبح وارد ایران شد.

ساسی مانکن خواننده پاپ ایران که سالهاست از کشور خارج شده است امروز صبح وارد ایران شد. ساسان حیدری که در میان طرفدارانش به ساسی مانکن معروف است روز گذشته با انتشار یک استوری از بازگشت به ایران خبر داد. این خبر خیلی زود دست به دست بین کاربران فضای مجازی چرخید تا اینکه امروز این خواننده جنجالی فیلم خروجش از فرودگاه امام خمینی (ره) را منتشر کرد.

 

 

 

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی در توئیتی نوشت:

‌ساسان یافته (‎ساسی مانکن) در فرودگاه ‎استانبول، خبر از بازگشت اش به ایران داده است. 

 

ساسی مانکن در راه بازگشت به ایران

 
 
 

ساسی مانکن به ایران باز می گردد +عکس


 

 

 

چکیده ایی از بیوگرافی ساسی مانکن

 

 

ساسی مانکن متولد 27 آبان ماه ، سال 1367 در اهواز، خواننده اسـت. نام واقعی اش ساسان یافته و ساکن کرج بود، دانشجوی انصرافی رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه نواب شهر قزوین درسال 1387 اسـت درسال های حضور در ایران وهم در خارج همیشه حاشیه آفرین بود.

تنها یک خواهر بزرگتر از خود دارد. تا اول راهنمای در اهواز زندگی می‌کردند، سپس تصمیم گرفتن بـه کرج، جاییکه مادر بزرگ و عموهاش بودند نقل مکان کنند، پدر و مادرش سال 1394 از ایران خارج شدن ودر الیستا زندگی می کنند.

 

 

 

1181577_847

 

شروع فعالیت ساسی مانکن

علاقه بـه موسیقی و خواندن از دوران دبستان در وجودش شکل گرفت، می گوید با صدای خودش خیلی حال میکرد و دوست داشت در هر جمعی بخواند، فعالیت جدی خودرا از سن 16سالگی با آهنگ داف شروع کرد کـه بیت آن دانلودی از اینترنت و متن آهنگ از خودش بود.

 

 

four-children-of-sardar-soleimani-3

 

خروج ساسی مانکن از ایران

درسال 1390 ایران رو بـه مقصد مالزی ترک کرد و تقریباً دو سال آنجا زندگی کرد، سپس مدتی در ترکیه، شهر دبی بود ولی ساکن و مقیم انگلستان اسـت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه