شمانیوز

بدحجابی زنان کارمند در ادارات و سازمان ها مورد انتقاد شدید روحانی سرشناس قرار گرفت.

نماینده ولی‌فقیه در  لرستان  و امام جمعه خرم‌آباد گفت: در حال حاضر وضعیت حجاب و عفاف در برخی سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و ادارات مناسب نیست.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی در دیدار با دبیر شورای سیاستگذاری  عفاف  و  حجاب  کشور در سخنانی با اشاره به اینکه حجاب و عفاف برخواسته از تعلیم و تربیت اسلامی است اظهار داشت: تعلیم و تربیت جز اصول پایه ای همه ادیان آسمانی به خصوص دین اسلام است.

وی با تاکید بر اینکه کلام و بعثت پیامبر اسلام هم در راستای تعلیم و تربیت اسلامی است اضافه کرد: انقلاب اسلامی نیز که یک انقلاب دینی است، وظیفه خود را گسترش  تعلیم و تربیت اسلامی  می داند.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: اگر ما بتوانیم تعلیم و تربیت اسلامی را در همه سطوح مختلف مهد کودک، ابتدایی، دبیرستان و دانشگاه گسترش دهیم، طبیعتا مساله  حجاب و عفاف  هم که برخواسته از آن است، گسترش و رواج پیدا می کند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه دشمن هم می داند که جنگ نظامی نمی تواند مشکلی برای نظام اسلامی ایجاد کند و طبیعتا تهاجم فرهنگی و جنگ نرم را در دستور کار قرار داده است، افزود: سطح حجاب و عفاف در جامعه باید ارتقا پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تاکید کرد: ما در  تهاجم فرهنگی  قرار داریم و این در حالیست که مدیریت واحد و تعریف شده ای برای مقابله در این زمینه وجود ندارد.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از زبان هنر و کارهای فاخر فرهنگی برای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف، بیان داشت: در این راستا باید اعتبارات لازم اختصاص پیدا کند.

 

 

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    روی خط رسانه